Kurumsal ihtiyaçlarınız için yenlikçi, güçlü ve hızlı çözümler üretiyoruz.
Logo

GIBIRNet İletişim Hizmetleri Limited Şirketi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından, Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı ile Yetkilendirilmiş Lisanslı firmadır.

Deneyimli ve güçlü kadromuzla bireysel ve kurumsal internet ihtiyaçlarının karşılanması için yerleşik operatör ile yapmış olduğumuz ortak alt yapı kullanım sözleşmesi ile yurt çapında internet Servis Sağlayıcı (Bireysel ve Kurumsal Satış) ve Alt yapı hizmeti (Metro Ethernet, NN, DDOS, VPN, Colocotion Barındırma) vermekteyiz.

Sektörel Deneyimlerimiz ile İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Altyapı işletmeciliği başvuru aşamasından, hizmet aşamasına (Altyapı cihazları temin ve kurulum, Türktelekom entegrasyonu, BTK Log sunucu kurma) kadar bürokratik ve teknik işlemlerde danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Ulusal düzeyde; Bakanlıklar, İl Müdürlükleri, Belediyeler, Özel Hastaneler, Özel Okullar ve diğer internet servis sağlayıcı firmalar başta olmak üzere bir çok Özel ve Kamu Kuruluşuna kurumsal düzeyde Metro Ethernet, NN, DDOS, VPN hizmeti ile bireysel internet hizmeti (Adsl, vdsl ve fiber) verilmektedir.

GIBIRNet, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın yetkili birimi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından tahsis edilen, Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcı lisanslarına sahiptir.
Btk Logo
Ulaştırma Bakanlığı Logo